آیا زبان عشق حیوان خانگی خود را می‌دانید؟

تاریخ، ساعت: 18 فروردین 1403, 14:04

حکیم مهر

 

طبق نتایج یک نظرسنجی از ۲ هزار صاحب گربه و سگ، ۸۳ درصد از افراد معتقدند که نوازش و در آغوش گرفتن و بوسیدن حیوان خانگی‌شان، زبان عشق آن‌ها است.

می‌توانید خودتان را در قلب حیوان خانگی‌تان با اسباب‌بازی یا خوراکی جا دهید؛ اما اگر مانند اکثر صاحبان حیوان خانگی باشید، لمس فیزیکی، زبان عشق محبوب حیوان خانگی شما است.

طبق نتایج یک نظرسنجی از ۲ هزار صاحب گربه و سگ، ۸۳ درصد از افراد معتقدند که نوازش و در آغوش گرفتن و بوسیدن حیوان خانگی‌شان، زبان عشق آن‌ها است.

پس از این دو، وقت گذاشتن با کسب ۲۷ درصد آرا در جایگاه دوم بوده که به زمان بازی و بودن در کنار حیوانات خانگی اشاره دارد.

تقریباً دو سوم (۶۲٪) افرادی که در این نظرسنجی شرکت کرده‌اند، معتقدند که زبان عشق مشابهی با حیوان خانگی خود دارند.

این نظرسنجی که توسط OnePoll به نمایندگی از شرکت تولید غذای حیوانات خانگی Nulo انجام شده، تأیید کرده که غذا همچنان برای حیوانات خانگی حرف اول را می‌زند و هدف ۵۳ درصد از صاحبان این بوده که غذا‌های باکیفیتی به حیوان خانگی‌شان بدهند.

صاحبان حیوانات خانگی، «نشان دادن محبت» را جدی می‌گیرند و ۹۵٪ از افراد شرکت‌کرده در این نظرسنجی معتقدند که حیوان خانگی آن‌ها می‌داند که چقدر او را دوست دارند.

۶۵% از پاسخ‌دهندگان گفته‌اند که حیوان خانگی‌شان، آن‌ها را در تمام طول روز دنبال می‌کند، در رختخواب کنار آن‌ها می‌خوابد (۵۸٪)، آن‌ها را می‌بوسد (۴۸٪) و با آن‌ها بازی می‌کند (۴۷%).

تقریباً نیمی (۴۷٪) از این افراد معتقدند که حیوان خانگی‌شان، آن‌ها را به عنوان بهترین دوست خود می‌بیند و ۴۲٪ همین نظر را در مورد حیوان خانگی خود دارند.

 


مطالب مشابه


ارسال نظر

عکس خوانده نمی‌شود

تمامی حقوق برای RamNews محفوظ است | طراحی و اجرا : kanotek
بستن